Jednodušší to nikdy nebylo - personální řešení PADIDO (PAper DIgital DOcuments) pro snadný a rychlý převod papírových dokumentů do počítače za cenu, která je dostupná každému!

 

{mp4-flvremote width="640"}http://www.dtpstudio.cz/data/digibox.mp4{/mp4-flvremote}

 

 Z papíru do počítače hned a v reprografické kvalitě.

 1. Výborná mobilita a nenáročnost na obsluhu.
 2. Použití pro dokumenty a malé předměty až do formátu 31x22 cm (A4+).
 3. Kompatibilní s každým „chytrým“ telefonem (iPhone, Android, WinPhone).
 4. Funkce bleskového skeneru (i 3D předmětů), kopírky a aktivní plochy pro videoprezentace.
 5. Ideální i pro převod klasických fotografií na digitální (výhoda jednoho „nezničitelného“ archivu).  

Cílové skupiny

 

 1. Všichni uživatelé „chytrých“ telefonů, kteří chtějí mít i přenosnou kvalitní kopírku, skener či videoprezentátor.
 2. Studenti či učitelé v jakémkoliv věku, kteří potřebují mnoho rychlých a bezplatných kopií výukových materiálů.
 3. Domácnosti vybavené počítačem, které chtějí mít všechny smlouvy, účty, návody a ostatní dokumenty po ruce a pojištěné proti ztrátě.
 4. Nadšení amatéři a profesionálové v každém oboru, kteří chtějí mít všechna data a písemnost v počítači a nechtějí tomu věnovat „zbytek života“.

 

 

Vyberte si ze 4 variant

 

 1. PADIDO DigiBOX – základní řešení pro každého jednotlivce, který potřebuje rychle a mobilně převádět papírové dokumenty či menší předměty do počítače. Zaváděcí cena jen 199 Kč.
 2. PADIDO DigiBOX SW – sada obsahuje DigiBOX a DVD s programy a kurzem Digitální reprografie s praktickými příklady a návody krok po kroku. Zaváděcí cena jen 299 Kč.
 3. PADIDO DigiBOX PLUS – pro práci nezávislé na vnějším osvětlení. Sada obsahuje DigiBOX s integrovaným LED osvětlením s profesionálními parametry světelného toku (lmn) a barevné teploty denního světa (K). Zaváděcí cena jen 399 Kč.
 4. PADIDO DigiBOX PLUS SW - sada obsahuje DigiBOX PLUS s integrovaným LED osvětlením a DVD s programy a kurzem Digitální reprografie s praktickými příklady a návody krok po kroku. Zaváděcí cena jen 499 Kč.

 

objednávky a dodávky

 

 1. PADIDO DigiBOX– základní řešení pro každého. Zaváděcí cena 199 Kč. E-shop ZDE | E-mail objednávka ZDE
 2. PADIDO DigiBOX SW – sada DigiBOX + DVD s programy a kurzem Digitální reprografie. Zaváděcí cena 299 Kč. E-shop ZDE | E-mail objednávka ZDE
 3. PADIDO DigiBOX PLUS – sada DigiBOX s LED osvětlením. Zaváděcí cena 399 Kč.  E-shop ZDE | E-mail objednávka ZDE
 4. PADIDO DigiBOX PLUS SW - sada DigiBOX s LED osvětlením a DVD s programy a kurzem Digitální reprografie. Zaváděcí cena 499 Kč.  E-shop ZDE | E-mail objednávka ZDE

Využijte zaváděcích slev! Všechny ceny jsou uváděny bez DPH! Při platbě převodem neplatíte poštovné! Více info na tel.: 244 466 666.

 

nejčastější otázky a odpovědi k produktu

 

 1. Uvažuji o pořízení PADIDO DigiBOXU a váhám mezi základní variantou a verzí PLUS. Co byste mě doporučili, když budu chtít především převádět tištěná skripta do počítače.
  Pokud si nejste jist dostatečným osvětlením v místě, kde budete produkt DigiBOX používat volte raději variantu DigiBOX PLUS, která obsahuje přídavné LED osvětlení. Cenový rozdíl je minimální a Vy budete mít jistotu. 
 1. Nemám zatím zkušenosti s reprografií a mé pokusy s přefocováním materiálů dopadly katastrofálně. Váš produkt mě Však láká jak cenou, tak i výsledky. Asi bych se přiklonil k verzi PADIDO DigiBOX SW nebo PLUS SW. Co vlastně DVD obsahuje?
  Dobře rozumíme Vaší situaci a můžeme Vás ujistit, že Váš případ není ojedinělý. Právě proto existuji sady SW s DVD s programy a kurzem. Na DVD najdete především osvědčené konkrétní postupy archivace a kopírování – digitalizace dokumentu a její převod pomocí OCR do textového editoru; ukládání účetních dokladů do PDF dokumentu, vytvoření obrazové databáze vizitek, archivace dokumentů… Řadě uživatelů přijdou vhod i programy na DVD – speciální program pro reprografii PhotoANGEL, prohlížeče… 
 1. Potřeboval bych sjednotit archiv fotografií. Z minulosti máme stovky klasických fotografií, nyní tisíce digitálních. Znám případy zničených vzpomínek vyplavením a tak bych po digitalizaci dal vše na osobní Cloud nebo zaheslované úložiště. Jak rychle umí PADIDO DigiBOX zpracovat jednu fotografii a jakou variantu byste mě doporučili?
  Sami jsme DigiBOX pro tento účel použili a proto Vám můžeme dát na Vaši otázku konkrétní odpovědi: digitalizace 480 fotografií trvala přesně 56 minut. Podobnou dobu strávil kolega s vyndáváním a zandáváním fotografií do albumu. Upload na úložiště trval přesně 294 sec.

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX