Nenabízíme jen DigiBRIDGE, ale všechno to, co s ním můžete udělat. 

Napište si o příručku "Návrh a realizace jednoduchého digitálního archivu" na mail digibridge(zavináč)dtpstudio(tečka)cz a my Vám ji zdarma pošleme.

{mp4-flvremote width="720"}http://www.dtpstudio.cz/data/digibridge.mp4{/mp4-flvremote}

Toto video je zpracováno v technologii HTML5/Flash - není li pro Vás čitelné můžete si prohlédnout na kanálu

 

Jednodušší to nikdy nebylo

 

Fremní řešení DIGIBRIDGE vychází z licence PADIDO a umožňuje snadný a bleskový převod papírových dokumentů do počítače za cenu, za kterou ho může mít každý. Konec pracného hledání a ztrát. Mějte všechny dokumenty a podklady k dispozici v digitální podobě a vytvořte si snadno a rychle JEDNOTNÝ DIGITÁLNÍ ARCHIV všech dokumentů! 5 benefitů za jednu cenu:

 1. Reprografická kvalita pro prohlížení i tisk.
 2. Exkluzivní materiál a jednoduchý design, který nestárne.
 3. Použití pro dokumenty a malé předměty až do rozměru 31x22 cm (A4+)
 4. Kompatibilní s každým „chytrým“ telefonem (iPhone, Android, WinPhone), řadou tabletů a digitálních fotoaparátů.
 5. Tři funkce za jednu cenu - bleskový skener (i 3D předmětů), kopírka a aktivní videoplocha pro prezentace.

stefan_titulmaximální využití

 

 Všichni uživatelé „chytrých“ telefonů či digitálních fotoaparátů, kteří chtějí mít všechny papírové dokumenty v digitální podobě, rychlý skener či videoprezentátor.

 Malé firmy a živnostníci, kteří chtějí využívat všech výhod digitálních technologií a zároveň snížit náklady a zvýšit hodnotu své práce.

 Copycentra a další pracoviště,  které využívají počítače a které chtějí rozšířit nabídku svých služeb.

 Školy a vědecké instituce, které potřebují snadné a rychlé převody všech popírových dokumentů a podkladů do počítače pro realizaci zpráv, e-mailů, archivů i pro operativní práci a přímé videoprezentace.

 Státní instituce, archivy a spisové služby, které pracují s jakýmikoliv papírovými dokumenty a podklady.

 

Vyberte si variantu

 

 DigiBRIDGE – základní řešení pro každého, kdo potřebuje rychle, mobilně převádět papírové dokumenty a menší předměty do počítače. Zaváděcí cena jen 499 Kč.

 DigiBRIDGE PLUS – nezávislý na vnějším osvětlení. Sada obsahuje DigiBRIDGE a LED osvětlení s profesionálními parametry světelného toku (lmn) a barevnou teplotou denního světa (K). Zaváděcí cena jen 699 Kč.

 DigiBRIDGE INDIVIDUAL - řešení určené především pro digitální fotoaparáty s volitelnou velikostí otvoru pro objektiv. Zaváděcí cena jen 899 Kč.

 DigiBRIDGE PLUS INDIDIDUAL - sada obsahuje DigiBRIDGE PLUS s LED osvětlením a s volitelnou velikostí otvoru pro digitální fotoaparát dle požadavků uživatele. Zaváděcí cena jen 1.099 Kč.

Ke všem variantám si můžete přiobjednat
DVD kurz "Jak se co dělá v Digitální reprografiii" s praktickými příklady a návody krok po kroku ve speciální snížené ceně jen +99 Kč (samostatně stojí 499 Kč). Rozhodně doporučujeme!

stefan_digibridgežádný zajíc v pytli

 

Neprodáváme nic, čím bychom si nebyli jisti. Sami produkt DigiBRIDGE v našem sekretariátu používáme a všechny došlé faktury, dopisy a papírové dokumenty pak jdou ze sekretariátu ke konkrétní osobě v digitální podobě. Nic se neztratí, vše je archivováno, je hned dostupné a navíc jsme tak snadno sjednotili papírové a digitální úložiště.

 

objednávky a dodávky

 

Zařízení DigiBRIDGE, DigiBRIDGE PLUS a DigiBRIDGE PLUS INDIVIDUAL jsou rozměrově a materiálově stejná (316x226x323 mm, PLEXI 3mm s vyztuženými příčkami) a jsou vyráběna i stejnou technologií (ohýbání ve formě za tepla). Významný rozdíl mezi nimi je však v doplnění modelu PLUS o zdroj světla (sada vysocesvítivých LED diod s konektivitou na 12 V (vystačí běžný zdroj, ale je možno tuto součást objednat i samostatně)). Tak se stává model DigiBRIDGE PLUS v podstatě nezávislý na okolním osvětlení a práce tak může být jednodušší. U modelu INDIVIDUAL lze  upravit středový otvor na průměr objetivu Vašeho fotoaparátu. Ten je třeba zadat v poznámce objednávky tak, aby byl pro Vás model INDIVIDUAL vyroben přesně na míru.

 1.  DigiBRIDGE – základní řešení pro každého. Zaváděcí cena 499 Kč. E-shop ZDE
 2.  DigiBRIDGE SW – sada DigiBRIDGE + DVD s programy a kurzem Digitální reprografie. Zaváděcí cena 599 Kč. E-shop ZDE
 3.  DigiBRIDGE PLUS – sada DigiBRIDGE s LED osvětlením. Zaváděcí cena 699 Kč. E-shop ZDE 
 4.  DigiBRIDGE PLUS SW - sada DigiBRIDGE PLUS s LED osvětlením a DVD s programy a kurzem Digitální reprografie. Zaváděcí cena 799 Kč. E-shop ZDE
 5.  100_ICO_SHOPVyužijte zaváděcích slev! Všechny ceny jsou uváděny bez DPH! Při platbě převodem neplatíte poštovné!

 

nejčastější otázky a odpovědi k produktu

 

 1. Ve firmě bychom chtěli, aby všechny papíry převedla sekretářka do počítače a dále nám je posílala e-mailem. S multifunkčními zařízeními a skenerem jsme udělali špatnou zkušenost (časová náročnost, velký objem dat a problém "mezi židlí a klávesnicí").  DigiBRIDGE se nám rychlostí, jednoduchostí a cenou líbí, zvládne to?
  Odpověď je ANO. Můžete se zeptat v našem sekretariátu, kde má kolegyně jeden DigiBRIDGE nainstalovaný a digitalizaci veškeré papírové agendy zvládá bez jakýchkoliv časových či odborných problémů.

 2. Stáhli jsme si digitalizované vzorky A4 a čitelnost a kvalita reprokopie se nám líbila. Při zkušebním přefocování smartmobilem Samsung Galaxy jsme bez DigiBRIDGE však srovnatelné výsledky nedosáhli. Čím to může být?
  V reprografii platí 2 základní pravidla – jistota kolmosti (skutečně 90° a ne 89°) a v čase expozice žádné chvění. To z ruky těžko dosáhnete. Přičteme-li k tomu případné nedostatky v okolním osvětlení, není se co divit. Cenová relace DigiBRIDGE nestojí za to přidělávat si problémy tam, kde nemusíte!

 3. Uvažujeme o rutinním nasazení DigiBRIDGE u nás v úřadu. Potřebujeme totiž rozesílat řadu dokumentů na desítky adres a při dnešních cenách České pošty bychom dost ušetřili. Naše dokumenty umíme samozřejmě poslat v PDF, ale řada příloh k nám doputuje v papírové podobě a ty bychom chtěli rychle, levně a jednoduše přiřadit do mailu. Stačí na to základní verze, nebo byste doporučili něco jiného?
  Základní myšlenka je dobrá a nezbývá, než s ní souhlasit. Při práci v úřadech často nechtějí (někde přímo zakazují) používat smartphony a proto bychom doporučovali se zamyslet nad použitím standardního digitálního fotoaparátu a modelu DigiBRIDGE PLUS SW Individual. Cenový rozdíl od základního modelu se Vám vyplatí zpravidla již při prvním zamýšleném použití!

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX