Reprografický a fotografický stativ v jednom! Klasický teleskopický stativ NormanPhotography s 3D hlavou s funkcí reprostativu s profesionálními parametry a svorkou pro upevnění na běžném stole.

Norman ReproCOPY RCA3A – foto a repro stativ v jednom

qred10 Kvalitní teleskopický duralový stativ pro fotografování v interíéru i exteriéru s reprografickými funkcemi
qred10 Uživatelská volba úhlu a délky reprografického ramena
qred10 Doplňková svěrka pro upevnění na běžný stůl
qred10 Snadné převody všech papírových dokumentů do formátu A3+ do počítače
qred10 Využití digitálního fotoaparátu jako skenneru reálných produktů do rozměru 40x230x10 cm.
qred10 Statické i mobilní využití doma, ve firmě, na úřadu 

Norman ReproCOPY RCA3B navíc obsahuje

eLearningový kurz na CD-ROM s příklady převodů dokumentů do PDF či TXT, nebo klasických fotografií do digi alba.
Speciální reprografický program PhotoANGEL, který pomáhá v náročnějších úkolech (práce v pravoúhlé síti).

720_reprography_2web

Norman ReproCOPY RCA3C – kompletní pracovištĚ

Sada obsahuje kromě stojanu ReproCOPY RCA3B i 2 ks bočních světel se svítivostí 2x 400 lmn pro zajištění lepších světelných podmínek. Je spíš vhodná jako stacionární reprografické pracoviště pro digitalizaci dokumentů či předmětů do formátu A3+.

program PhotoANGEL V sadách
Norman ReproCOPY RCA3B/C

Program PhotoANGEL je speciální utilita, která Vám pomůže rychle a jednoduše oříznout a natočit do pravoúhlé sítě fotografie a dokumenty pořizované digitálními fotoaparáty a scannery. Pro zvýšení produktivity Vaší práce je navíc vybavena řadou pomocných funkcí, jako např. změna velikosti, JPG komprese, přidání pasparty, automatické nastavení kontrastu a jasu... Užitečný program PhotoANGEL 1.0 je součástí produkt? ReproCOPY RCA3/B/C.

eLearningový kurz a návody - Jak se co DĚlá v digitální reprografii

jscd_reprografie_120Součástí produktů ReproCOPY RCA3B a
RCA3BC je i elearningový kurz na CD-ROM. V multimediální učebnici / příručce zvládnete rutinní postupy při digitální archivaci dokumentů. Např. 250 stran knihy, 10 plných šanonů dokladů, 500 vizitek, 1000 starých fotografií nebo všechny návody a důležité dokumenty. To je v digitální reprografii práce na pár hodin. Navíc CD/DVD s takovým objemem dokumentů lze mít vždy po ruce a jednoduše jej prohlížet, kopírovat a bezpečně zálohovat. To je další výhoda! Kolik dokument? může být takto zachráněno při stále častějších živelných katastrofách? Obsah CD/DVD:

qred10 Základy reprografie, dostupná zařízení a práce s nimi – základní parametry, tipy, triky, improvizovaná a profesionální zařízení, důležité parametry, jednotlivé komponenty. 
qred10 Digitální reprografie, programy a návody pro praxi – výhody, datové soubory, převody do PDF, OCR – optické rozpoznávání textů. 
qred10 Práce se speciálním programem pro reprografii PhotoAngel (CZ lokalizace!).
qred10 Konkrétní postupy archivace a kopírování – digitalizace dokumentu a její převod pomocí OCR do textového editoru; ukládání účetních dokladů do PDF dokumentu, vytvoření obrazové databáze vizitek, archivace dokument? na CD-ROM atd. … 

Ceny a objednávky

qred10 Norman ReproCOPY RCA3A –
objednávka ZDE
qred10 Norman ReproCOPY RCA3B –
objednávka ZDE
qred10 Norman ReproCOPY RCA3C – objednávka ZDE

Objednávku můžete také poslat e-mailem na objednavka(zavináč)dtpstudio(tečka)cz. V emailové objednávce nezapomeňte uvést typ produktu, počet kusů a fakturační, dodací a platební (převod/dobírka) údaje.


Vyřešte problém ještě dnes

Chcete vědět více? Kontaktujte nás na . Pište nebo volejte (pevná - 244 466 666, O2 - 607 411 511, Vodafone - 777 788 345). Jsme tu pro Vás.Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX