Bohaté množiny klipartů u programů CorelDRAW mají dlouholetou tradici. Dřívější verze programů obsahovali bohatou papírovou dokumentaci, kde byl i KATALOG KLIPARTŮ.

 

150312 ikony clipartcatalogy

 

Hledání v bohaté nabídce doplňkových obrázků a kreseb je v tištěném katalogu vždy nejlepší alternativa. Bohužel tyto katalogy se vždy nejrychleji opotřebovaly a ztrácely. Náhradou za ně byly TISKOVÉ SADY (ZDE) z DTP STUDIA, které díky PDF zdrojům umožňovaly tisk přímo u uživatele.

Dnešní situace je však trochu jiná. Firma Corel z důvodů změny velikosti balení rozhodla, že ke CorelDRAW X6 a novější již žádný tištěný katalog klipartů nevydá. To je škoda, protože PDF verze nebo program Corel Connect řadě uživatelů nevyhovuje a rádi by si tištěný katalog klipartů pořídili.

 

TIŠTĚNé KATALOGy KLIPARTŮ PRO CORELDRAW 

 

Na základě těchto skutečností DTP STUDIO vydává tištěné Katalogy klipartů pro CorelDRAW GS X5, X6 a X7 s úplnou množinou klipartů ve variantě s/bez doplňkovým DVD ROM s katalogem CarVECTOR X5/X6/X7

 

doplňkový DVD-ROM CARVECTOR

 

V doplňkových DVD-ROM CAR VECTOR X5, X6 či X7 najdete detailně tříděné katalogy více než 1.700 čtyřpohledových vektorových výkresů (pohled ze předu, ze zadu a levý a pravý bok) s kótou délky vozu v milimetrech, přesným vyznačením oken, dveří, světel, klik, nárazníků a technologických spár karoserie. Na DVD-ROM také najdete CDR soubory 380 dopravních značek a 60 logotypů výrobců automobilů. Všechny soubory jsou ve vektorovém tvaru a tak mnohým z Vás mohou ušetřit desítky hodin práce. 

 

CHCETE VĚDĚT VÍCE


Vyberte si konkrétní produkt
v obrázku nahoře nebo nám napište eMail
ZDE, nebo volejte (244 466 666, 607 411 511, 777 788 345). Jsme tu pro Vás... Objednávky a ceny ZDE

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX