Říká se, že jsou jen dva způsoby, jak vyniknout - buď být nejlepší nebo nejlevnější. V tomto případě platí obojí. Vzorníky písem jsou vždy náročné malonákladové publikace a podle toho také v zahraničí vypadá jejich cena. DTP STUDIO s.r.o. si osvojilo technologii přípravy a výroby těchto vzorníků a tak může všem uživatelům nabídnout tištěné vzorníky, nebo tiskové sady obecné známých písmových množin jako je TYPOPACK či FONTOTEKA. Výběr písma z tištěných vzorníků je vždy ta rychlejší a efektivnější varianta, než nahodile zkoušet různá písma v počítači. 

 

550 stránkový knižní vzorník

 

TIŠTĚNÝ 550 STRÁNKOVÝ VZORNÍK PÍSEM

Novinka nabídce DTP STUDIA, která je dostupná jak v produktu TYPOPACK 498, tak i samostatně. To ocení zejména současní uživatelé 498 množiny písem, kteří, jak víme ze zpětné vazby, vždy po takové publikaci toužili. A není to ledajaká publikace!

Na 550 stránkách totiž obsahuje jak přehledový vzorník (každým písmem je vysazena jedna řádka), tak detailní typografický vzorník dle koncepce firmy Adobe (název písma, udaje z neveřejné hlavičky, sazba mínusek, verzálek, číslic ve standardních typografických velikostech, sazba bloků textu...).

Na závěr zkušený grafik zpracoval velmi poptávaný vzorník hladinových písem tak, aby Vám poskytl opravdu unikátní a rychlý podklad ke snadnému a kvalifikovanému výběru písma.


VERZE, ceny a objednávky


alt VZORNÍK 498 PÍSEM - 550 stránkový přehledový a detailní typografický množiny 498 CZE písem. Barevná laminovaná obálka. Ideální pro současné uživatele množiny 498 CZE písem. Cena 699 Kč. Objednávky možné v eshopu ZDE (oddělení česká písma), emailem () či telefonem (244 466 666, 607 411 511).

 

 

tiskové sady

 

TISKOVÉ SADY Z DTP STUDIA


altJe dobrá papírová dokumentace přežitek? Jak víme z reakcí stovek zákazníků, stále trvá oprávněný zájem o tištěnou publikaci i z následujících důvodů:

alt Nezbytnost tištěného manuálu – jen idealista by si mohl myslet, že mnoha set stránkové manuály může studovat na monitoru.
alt Kvalitní mechanická vazba, ze které po pár rozevřeních nevypadávají listy.
alt Tuhé desky, rozměrově "kompatibilní" s běžnou knihou umožňující umístit i další komponenty, které s programem souvisí přímo v deskách (originální či záložní média, barevné vzorníky, typografické pravítko…).

Díky využití elektronických dat se nemusíte bát o ztrátu dokumentace, snadno si pořídíte druhý či třetí výtisk pro kolegu, či pro domácí studium. To je výrazný krok v používání papírové dokumentace. Další výhodou je použití systému ed2pd. Ten je prioritně určen pro mikronákladový tisk a nabízí uživateli personalizovaný tisk a zpracování v knižní kvalitě třeba jen v jednom kusu.To je i případ těchto sad. Navíc se designérům povedlo udělat z původních PDF souborů v nepraktickém formátu A4 jednoduchým, 80% zmenšením a tiskem na formát 170 x 250 mm (formát B5) opravdovou knihu tak, jak očekáváte, že má vypadat. A když se k tomu rozpomněli na kvalitní čtyřnásobnou kroužkovou vazbu, vysokofrekvenčně svařované plastové desky s vnitřními kapsami a úchyty na CD/DVD je zde výsledek, se kterým budete jistě spokojeni.

alt   TISKOVÁ SADA - VZORNÍK TYPOPACK

Vyberte si správnou variantu dodávky


alt základní sada - kvalitní desky se čtyřnásobnou vázací mechanikou, perforované papíry pro tisk 600 stránkové dokumentace, základní barevnou kalibrační škálu pro nastavení barevného podání Vašich digitálních snímků a navíc bonusový CD-ROM s daty a návodem
alt rozšířená sada - obsahuje navíc pořadač deskSafeBOX pro stálé umístění 10 CD/DVD přímo v deskách a tak budete mít záložní média bezpečně uložená a navíc vždy po ruce.

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Tisková sada - katalog písem alt ZDE alt


TISKOVÁ SADA - VZORNÍK FONTOTEKA


Pro současné i budoucí uživatele produktu FONTOTEKA, DTP STUDIO vytvořilo 750 stránkový profesionální vzorník CZ písem vycházející z tohoto produktu. Tak budete moci Vy, či Vaši zákazníci vybírat a porovnávat CZ písma podle různých parametrů. PDF Soubor obsahuje přehledový 30 stránkový srovnávací vzorník písem a 720 detailní vzorník písem obsahující i vzory sazby v různých velikostech písma.

Co vlastně sada pro tisk vzorníku písem pro FONTOTEKA 3.0 obsahuje?

V rozšířené sadě dostanete kvalitní desky se čtyřnásobnou vázací mechanikou, perforované papíry pro tisk 800 stránkové dokumentace a CD-ROM s programy, daty a návodem. Dále v deskách najdete speciální pořadač deskSafeBOX pro stálé umístění 10 CD/DVD přímo v deskách a tak budete mít záložní média bezpečně uložená a navíc vždy po ruce.

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Tisková sada - katalog písem alt ZDE alt

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX