cmykpantone imagePráce s barvou bez příslušného barevného vzorníku mnohdy dovede pěkně potrápit. Svět barevných vzorníků CMYK PANTONE dává jistotu světového standardu a DTP STUDIO, největší dodavatel barevných vzorníků v ČR, je pro Vás správný partner pro výběr a konzultace.  DTP STUDIO ma v nabidce:

  • CMYKové vzorniky z produkce firmy PANTONE
  • cenově výhodné přesné vzorniky CMYK se středovými porovnávacími otvory
  • oblíbený plakátový vzornik PANTONE COLORS FOR PROCESS PRINTING OR WEB DESIGN.

 

 

vzorniky CMYK Pantone

 

vzorníky cmyk pantone

 

Ideální vzorník pro všechny uživatele, kteří chtějí, nebo musejí tisknout přímé barvy Pantone klasickým CMYK barvotiskem. Namátkou jmenujme oblast digitálního tisku, velkoplošného tisku či tisku inzerátů v médiích. Vzorník CMYK PANTONE je nezbytný všude tam, kde potřebujete vědět Vy, nebo Váš zákazník, jak bude finální barva vypadat po tisku.

 

cmykpantone480 Vzorník CMYK PANTONE je vzorník, který ukazuje jak vypadají přímé barvy Pantone ve standardním CMYK barvotisku. Vyrábí se ve 3 variantách:
  1. Coated 1.185 barev, lesklý natíraný papír
  2. Matte Coated 1.185 barev, matný natíraný papír
  3. Uncoated 1.185 barev, standardní nenatíraný papír

Každý list vzorníku má 50 barevných vzorků se středovým porovnávacím otvorem (7) , každý o ploše 210 mm2. Pod každým vzorkem je uvedena její CMYK hodnota a číslo barvy Pantone ze které vychází (9) , svisle vlevo pak přepočítané RGB a HTML hodnoty dle ICC Euroscale 2.0.

 

 

vzorniky PANTONE CMYK

 

VZORNÍKY PANTONE CMYK

 

Klasické CMYKové vzorníky od renomovaného výrobce oceníte ve standardním barvotisku, digitálním a inkoustovém tisku, tedy všude tam, kde se barva míchá ze CMYK složek. 

 

pantonecmykuncoated

pantonecmykcoated

PANTONE CMYK Uncoated 2.868 CMYK barev, standardní nenatíraný papír.

PANTONE CMYK Coated 2.868 CMYK barev, lesklý natíraný papír.

Kromě vzorku barvy (18) s číselnými hodnotami CMYK (19) zde najdete i číslo barvy ve formátu P-XXX-X U nebo C dle typu papíru, na který je vzorník vytisknut.

 

qred10 Pokud jste při hledání vzorníků měli na mysli srovnávací vzorníky PANTONE klikněte ZDE
 Pokud hledáte vzorník s CMYKovou paletou přímých barev PANTONE barev zvolte další záložky či klikněte ZDE

 

doplnky, ceny, objednavky

 

doplŇky vzorníkŮ


COLOR COMPARÁTOR - Nepostradatelná a účinná pomůcka pro každého uživatele barevných vzorníků Pantone a RAL. Díky odstínění okolní plochy a integraci porovnávané barvy se vzorníkem máte až o 50% přesnější výsledky! Více ZDE

alt Základní barevný vzorník CMYK BASIC se středovými porovnávacími otvory - info ZDE a pokročilý barevný vzorník CMYK ALL s paletami CMYK BASIC a CMYK PANTONE se středovými porovnávacími otvory - info ZDE.

 

ceny, objednávky, dodávky100_ICO_SHOP

 

Kompletní sortiment a ceny najdete v našem e-shopu. Zde si můžete i snadno vytvořit on-line objednávku a na jejím základě Vám přijde na udaný e-mail její potvrzení. Dodávky jsou možné osobním odběrem, platbou zálohové faktury nebo na dobírku. U dodávky s platbou převodem neúčtujeme poštovné. 

Nenašli jste odpověď ani v jednom z výše uvedených bod?? Není nic jednoduššího než zatelefonovat (tel.: 244-466-666, 777-788-345) nebo poslat mail na pantone(zavináč)dtpstudio(tečka)cz.

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX