| práce s color comparátorem
| ceny, objednávky, dodávky
| chcete vědět více

 

CC_VISUAL Nepostradatelná a účinná pomůcka pro každého uživatele barevných vzorníků Pantone a RAL. Díky odstínění okolní plochy a integraci porovnávané barvy se vzorníkem máte až o 50% přesnější výsledky!

Jak je to možné? Naše fyziologické smysly mají velmi dobře vyvinuté relativní chápání. Oko například dovede o několik řádů lépe vyhodnotit shodnost barev při srovnávání než při absolutním určování. Proto jsou-li porovnávané barvy bezprostředně u sebe, a navíc odstíněny od rušivého okolí, je výsledek vždy přesnější, než při dosavadních postupech.


Práce s Color COMPARÁTOREM


ColorCOMPARATOR přináší do světa barevných vzorníků výhody středového porovnávání, které byly doposud dostupné jen majitelům vzorníků CMYK BASIC/PANTONE/RAL. 

Díky dvojici průzorů v černé matové ploše 72 cm2 můžete zvolit metodu porovnávání 2 samostatných barevných vzorků, nebo porovnání 2 barevných vzorků v 1 přehledu. Materiál, barva a rozměry produktu ColorCOMPARATOR byly zvoleny s ohledem na uživatele vzorníků Pantone a RAL. Výhody z přesnosti a jednoduchosti použití produktu ColorCOMPARATOR mohou oceňovat i uživatelé pracující v jiných barevných systémech např. v textilním průmyslu, autolakovnách, stavebnictví, malířství…

CC_WEB01

CENY, OBJEDNÁVKY A DODÁVKY


CC_WEB02 Na závěr snad to nejlepší. Tím je cena! Za ColorCOMPARATOR vydáte jen 99 Kč. To v dnešní době, kdy se vše zdražuje je informace jak z jiného světa. Tak co říkáte? Nevyplatí se i Vám si ColorCOMPARATOR pořídit - objednávka ZDE. Objednávku můžete také poslat e-mailem ZDE .

Každý ColorCOMPARATOR je dodáván v ochranném plastovém přebalu. V email objednávce nezapomeňte uvést počet kusů a fakturační, dodací a platební (převod/dobírka) údaje. Cena je uvedená bez DPH a platí při osobním odběru. 

Při platbě převodem se navyšuje pouze o zpracování dodávky a balné (49 Kč) a neúčtuje se poštovné. U dodávek na dobírku počítejte s navýšením ceny o poštovné a poplatek české pošty za dobírku (celkem 99 Kč).

CHCETE VĚDĚT VÍCE?


Napište nám - eMail ZDE nebo volejte po své síti (pevná - 244 466 666, O2 - 607 411 511, Vodafone - 777 788 345, Tmobile -732 331 322). Jsme tu pro Vás...

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX