ccmykcolorcorel01 360Obsahuje barvy z palet:

Palette Cmyk Default, Capples, Cautumn, Cbanana, Cblues, Ccamoflg, Ccandy, Ccoralrf, Ccrayon, Cdesert, Cdirt, Cearthy, Ceaster, Ceyes, Cfemale, Cfire, Cflesh, Cfoliage, Cgreens, Chair, Challown, Cchrstms, Cjungle, Clipstik, Clove, Cmale, Cmetalic, Cmidnite, Cmountin, Cmud, Cnailpol, Cneon, Cpastels, Cpeaches, Cpencils, Cpenink, Crainbow, Creds, Croses, Csand, Csky, Cspring, Csummer, Csuns, Ctiger, Ctrees, Cwater, Cwinter, Cwood, Cwoodflr - celkem 2.305 barev

Objednávky a ceny

1) COLOR CMYK COREL COATED - 799 Kč 
2) COLOR CMYK COREL UNCOATED - 799 Kč 
3) COLOR CMYK COREL COATED/UNCATED 
    (sada 2 vzorníků) - 1.199 Kč 
e-shop objednávka zde | e-mail dotaz zde | telefonická konzultace tel.: 244 466 666

1. Zpracování

Zpracování

Vějířovité uspořádání, známé ze vzorníků Pantone®, 10 barevných vzorků, každý o ploše 360 mm2, na jednom listu. Pod každým barevným vzorkem najdete odpovídající CMYK hodnoty. Dále pak odvozené RGB hodnoty a internetové označení barvy.

2. Použití

Použití 

Ideální pro kreativní výběr a definování barev společně s programem CorelDRAW (12 a výše). Zahrnuje celou základní CMYK paletu CorelDRAW a dalších  2.200 barev z 49 tématických, barevně sladěných palet, které najdete v každé instalaci CorelDRAW. K dispozici je ve verzích COATED (natíraný papír, pro nesavé povrchy) a UNCOATED (nenatíraný papír, pro savé povrchy).

3. Názor z praxe

ccmykcolorcorel01 360a

Názor z praxe

CorelDRAW je často podceňovaný program. Málo kdo si dá práci, alespoň přečíst po instalaci manuál nebo si prohlédnout výuková videa. Věděl by totiž, že na instalačním DVD se skrývá pravé barevné bohatství v podobě dalších 49 tématických CMYK palet. Ty jsou pak v programu na kliknutí dostupné a pokud máte i referenční barevný vzorník COLOR CMYK COREL, pak jste pány barevných dokumetů. Dokonce výhoda tématických palet (např. jarní barvy, sada červených...) ve vzorníku COLOR CMYK COREL je taková, že tímto vzorníkem nepohrdnou ani zarytí "Adobáci".

 

 

 

 131202 cmykcolorcorel

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX