Origami - skvělá zábava pro všechny věkové skupiny!

multi_origami_120MU_origami_ilu_2Multimediální program Origami – kouzelný svět papíru otevírá bránu do světa Origami, starého japonského umění skládání papíru. Program je určen nejen pro děti a rodiče, ale i pro všechny ostatní, kteří mají chuť proměnit obyčejný kus papíru v krásnou květinu, malé zvířátko nebo užitečnou věc.

CD-ROM rozvíjí dětskou fantazii, podněcuje tvořivou mysl a trpělivost. Zároveň ukazuje zajímavou formou možnosti počítače jako užitečného nástroje, který umožňuje tvůrčí práci a není určen pouze na hraní.

Na CD-ROM najdete podrobné návody papírových skládaček, rozdělených do tří skupin: Eva je sama doma, Patrik si hraje na zahradě, Marek pořádá karneval. Postupy jsou kombinací fotografií, textů, videa, hudby, říkadel, pohádek, při kterých si užijete spoustu zábavy.

Skládačky si můžete dopředu potisknout připravenými vzorky kůží, ornamenty (CD-ROM obsahuje i grafické editory), nebo nakonec sami obarvit přiloženými vodovkami.

V titulu Origami je poznávání hrou. Děti si společně s rodiči mohou vyzkoušet práci s počítačem: jak funguje internet, naučí se kreslit nebo obarvit obrázky, a potom je tisknout, poznají jednoduché grafické editory...

MU_origami_vodovkyMU_origami_papirCD-ROM je také bohatou studnicí informací – obsahuje rozsáhlou galerii hotových papírových skládaček, historii Origami, adresy klubů z celého světa, zajímavé odkazy na internetu a mnoho dalšího.

požadavky

k využití CD-ROM je nutný osobní počítač PC s procesorem 80486 nebo lepším
mechanika CD-ROM a Microsoft Windows 3.1 nebo vyšší
titul je ve formátu HTML a je možné využívat ho i na jiných platformách, pokud je na nich k dispozici prohlížeč HTML dokumentů (podpora oken/frames je nutná).

VERZE

ORIGAMI - Multimediální sada ORIGAMI - CD
VYPRODÁNO! k tomuto produktu nedostanete vodovky ani papíry!

CENA A OBJEDNÁVKA
Origami ZDE