Pokud si myslíte, že stačí data pro archivaci vypálit na běžné DVD, jste na omylu. Už za 5 let tam nemusí být. To, že na „lepších” DVD vydrží data déle, je jen iluzí. Zastánci archivování na pevných discích riskují nenadálé smazání a díky stále se měnícím protokolům za 20 let stejně žádný z dnešních disků nikam nepřipojí. Řešení se jmenuje DataTresorDisc – DVD+R s keramicko-kovovou vrstvou a výrobcem garantovanou čitelností 160 let! 

Data Tresor Disk 4.7 GB se dodává s vnější standardní, nebo s potiskovatelnou vrstvou ve standardním balení (plastová krabička), nebo v odolném balení (kovová  krabička). 

 

UCHOVÁVEJTE CD/DVD MÉDIA V BEZPEČÍ

Plastová krabička, známá z hudebních CD je poplatná době, kdy vznikla. CD bylo exklusivní zboží, na které se sahalo jen občas a s obavou. Nevadila ani křehkost, ani neskladnost. Naopak, CD krabička dala vzniknout nábytkovým stojanům, které měli dát všem na obdiv kolik CD vlastně máte. Prach, cena a údržba byly vedlejší.

Masivní nástup CD/DVD do oblasti PC, přidávání CD do časopisů, kopírování a značný cenový pokles médií znamenal odklon od dřívější filosofie balení. Dnes jsou hlavními atributy skladnost, rychlý přehled, dostatečná ochrana média a cena. To vše archivační systémy SAFEBOX a ARCHIVBOX splňují. Jen ČR je v těchto systémech uloženo přes 4.500.000 CD/DVD.


alt SafeBOX 160 je ideální pro ukládání většího počtu CD/DVD médií. Praktický a přehledný pořadač. Optimální k počítači či audio/video soustavě. Nejprodávanější produkt v e-shopu!

alt ArchivBOX 160 je určen pro skladování většího počtu dlouho nepoužívaných CD/DVD médií. Výhodou je nízká cena, kompatibilita s pořadači SAFEBOX a možnost postupného dokupování. 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX