Aurora HDR 2019 pro Mac a Windows - oceněný software používaný nejuznávanějšími fotografy HDR po celém světě můžete mít i Vy a upravit Vaše snímky do profesionální podoby s využitím všech tajů umělé inteligence Quantum HDR Engine.

 

aurora 01

 

Quantum HDR Engine - UMĚLá INTELIGENCE v praxi

 • Žádné problémy. Žádná chromatická aberace. Díky výkonu umělé inteligence získáte nejvyšší možnou kvalitu sloučení obrázků a skvělou úroveň vylepšení barev.
 • Využijte 20 + základních nástrojů pro všechny potřeby úpravy HDR. Kreativní LUT mapování, polarizační filtr, tónování barev, HDR odstarnění šumu, zvýraznění detailů a mnoho dalších.

aurora 05

 

Využívejte exkluzivní nástroje

 • HDR Denoise. Výkonný nástroj automaticky rozpoznává šum na vašich fotografiích HDR a inteligentně ho eliminuje, přičemž zachovává vynikající kvalitu každého detailu.
 • Inteligentní struktura HDR. Inteligentní jezdec poháněný umělou inteligencí, který vám umožní získat okouzlující hloubku a detaily na obraze, který je bez šumu, bez halo efektu a plný života.
 • Jasnost HDR. Jednoduchý, ale výkonný způsob, jak zvýšit jas obrazu HDR a přidat lokalizovaný kontrast pouze tam, kde je to nutné, aniž byste se dotkli celé fotografie.

aurora 03 

 

Více kreativity

 

 • Jedním klilkutím. Více než 80 unikátních vzhledů okamžitě změní vaše fotografie z RAW na úžasné, stačí jen jedno kliknutí. Vyrobeno ve spolupráci s Sergeem Ramellim, Trey Ratcliffem, Randym Van Duinenem a dalšími uznávanými fotografy, Aurora HDR Looks vám přináší špičkové výsledky.
 • Žádné omezení, žádný problém! Odemkněte nevídané detaily a rozšířený dynamický rozsah z jednotlivých fotografií. Architekti a fotografové přírody se radují.

 

aurora 06

 

 

Pokročilé funkce pro fotografy

 

 • Vrstvy a maskování. Vychutnejte si svobodu při vytváření toho, co chcete, pomocí výkonných vrstev, režimů prolnutí, maskování a dalších funkcí.
 • Dávkové zpracování. Pro stovky snímků - jeden kus softwaru. S výkonným motorem pro hromadné zpracování můžete současně vytvářet mnoho krásných fotografií HDR.
 • Podpora RAW. Aurora HDR poskytuje vašim fotografiím RAW nejlepší službu, podporuje nejoblíbenější fotoaparáty a inteligentně zlepšuje každý pixel.

 

aurora 08

 

objednávky a ceny

 

aurora box

Aurora HDR 2019 for MAC - komerční licence na dobu neurčitou - eshop ZDE

 • Systémové požadavky MAC - OS Versions 10.10.5 - 10.13, Místo na disku 2 GB, Procesor min. Intel Core 2 Duo, RAM 8 GB (Minimum), Display Resolution 1280 x 768 (Minimum)

Aurora HDR 2019 for PC    - komerční licence na dobu neurčitou - eshop ZDE

 • Systémové požadavky PC - Windows 10, 7, 8 (64-Bit), Místo na disku 2 GB, Procesor min. Intel Core i5, RAM 8 GB (Minimum), Display Resolution 1280 x 768(Minimum) 

 

aurora 07

 

Uznání renomovaného serveru bhphotovideo.com

 

Aurora HDR 2019 od společnosti Skylum je všestranná aplikace, která pomáhá dosáhnout většího detailu a přesnosti barev, jak se spojenými kompozitními obrazy, tak s obrazy jednotlivých snímků. S využitím Quantum HDR Engine využívají sloučené obrazy inteligentní a automatické mapování tónů, které vytvářejí živé barvy bez nadměrného nasycení nebo zvýšeného šumu. Kromě jednoduchého slučování kompozitů HDR obsahuje Aurora také řadu filtrů pro jemné doladění vzhledu a také funkce HDR Looks pro opakované úpravy snímků jedním kliknutím. Inteligentní struktura HDR a detaily HDR. Byly také přidány technologie zvyšování dynamiky a pomáhají zlepšovat zdánlivé detaily v obrazech, aniž by způsobovaly halo efekt nebo nepřirozené světelné efekty. Tato edice 2019 navíc přidává podporu pro práci s mapováním LUT (lookup table), který napodobuje pracovní postup pro ladění barev a tónů, aby se dosáhlo souvislého vzhledu v celé řadě obrazů. Ačkoli Aurora HDR 2019 je plně samostatná aplikace pro operační systémy Windows, lze ji také použít jako zásuvný modul pro vybrané aplikace pro úpravy Adobe, Skylum a Apple.


Quantum HDR Engine analyzuje jednotlivé obrázky a spojuje je tak, aby produkoval živé výsledky, a zároveň tonizuje nadměrně syté barvy, zvyšuje kontrast a snižuje šum, aby poskytoval přirozené výsledky. Tento proces analýzy také pomáhá vyhnout se halo efektu a dalším nepřirozeným světelným efektům. Navíc Quantum HDR Engine také používá tónové mapování pro automatické vyvedení větších detailů ve stínu a zvýraznění oblastí pro větší flexibilitu pro další následné zpracování.


Aplikace Aurora HDR Looks umožňuje provádět úpravy snímků HDR jedním kliknutím a funkce Vzhledy se skládají ze specifických úprav použitých filtrů, včetně LUT, režimu prolnutí, masky a změn průhlednosti. Řada balíčků Look je k dispozici na webové stránce Skylum, kterou vytvořili světově proslulí fotografové, nebo si uživatelé mohou vytvořit svůj vlastní vzhled, který lze uložit a sdílet.


Technologie HDR Smart Structure poskytuje přesné a ovladatelné množství detailů, struktury a ostrosti v rámci obrazu bez vytváření nadměrných artefaktů, které mohou způsobit, že obraz HDR bude vypadat nepřirozeně. Tento posuvný jezdec se nachází ve filtru HDR Enhance a zvyšuje celkový detail tím, že odhaluje strukturu a strukturu povrchů v obraze, což je výsledkem příjemnějších výsledků.


HDR Detaily Boost je úprava, která se používá pro zvýšení ostrosti obrazu bez zvýšení šumu nebo přidávání nepřirozených halo efektů nebo stínů. To je zvláště užitečné pro zvýšení zjevné celkové ostrosti a detailů, aby byly snímky vhodnější pro velkoplošný tisk.


Integrace LUT Mapování s okamžitým náhledem je užitečným prostředkem pro úpravu a korekci vyvážení barev. Podobně jako při třídění barev, při úpravách obrázku to umožňuje stylizovat a aplikovat konzistentní vzhled a tóny na vaše fotografie. Kromě toho je do aplikace již začleněno 11 LUT, s více dostupnými na webové stránce Skylum a také lze importovat vlastní vyhledávací tabulky ve formátu .cube, .3dl nebo .look.


Zatímco Aurora HDR 2019 je samostatná aplikace, lze ji také načíst jako zásuvný modul pro použití v Adobe Photoshopu, Adobe Photoshop Lightroom Classic CC, Adobe Photoshop Elements, Skylum Luminar, Apple Aperture a Apple Photos.


Zdokonalený filtr s nastavitelným přechodem nyní obsahuje ovládací prvky specifické pro stínové a zvýrazněné oblasti a také umožňuje místní nastavení expozice, kontrastu a vibrací obrazu. Tento filtr simuluje použití tradičních optických filtrů s neutrální hustotou s odstupňovanou optikou, aby selektivně zesvětlil nebo ztmavil určité oblasti uvnitř obrazu, aniž by bylo nutné vytvářet masky a vrstvy.

 

NÁZORY PROFESIONÁLŮ V ORIGINÁLNÍM ZNĚNÍ

 

aurora 09

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX